O Myoclinic

Štúdio Myoclinic vzniklo v roku 2010. Vtedy sa zameriavalo najmä na myofasciálnu masáž a až neskôr sa stalo domovom a pionierom pre GYROTONIC® na Slovensku. Po pár sťahovaniach sme vytvorili priestor na cvičenie , masáže a aj terapie v centre Bratislavy.
čítaj ďalej

Naša špecializácia

Spájame manuálnu terapiu, aktívne cvičenie a holistický pohľad na klienta.

Náš tím

Dipl.f. Katarína Štrbáková
„Umeniu som sa venovala od mala, vyštudovala som herectvo na Konzervatóriu v Bratislave a ako profesionálna tanečníčka som pracovala viac ako rok. Už vtedy ma fascinoval pohyb ako taký a po niekoľkých mesiacoch v Londýne som začala študovať tanec, vďaka ktorému som objavila metódu GYROKINESIS® . Táto metóda mi učarovala natoľko, že som sa jej začala venovať naplno a ako prvá na Slovensku aj vyučovať. Záujem o ľudské telo bol taký veľký, že som začala študovať fyzioterapiu a iné metodiky, ktoré sa v rehabilitácií používajú.

Venujem sa najmä profesionálnym tanečníkom, športovcom, ale aj klientom so sedavým zamestnaním, poúrazovým a bolestivým stavom.“

Vzdelanie:

- Konzervatórium v Bratislave
- Hackney Community College Londýn
- SZŠ Bratislava, obor diplomovaný fyzioterapeut
- Dornova metóda I,II - Breussova masáž
+421 907 827 797 | info@myoclinic.sk
Copyright ©
2024
myoclinic.sk
GYROTONIC®, GYROTONIC® & Logo, GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® and GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp and are used with their permission.
arrow-down