Ponuka terapií

GYROTONIC® a GYROKINESIS® sú komplexné pohybové metódy, ktoré pracujú s ľudským telom ako jedným harmonickým prvkom. Patria pod koncept GYROTONIC EXPANSION SYSTEM®, ktorý v 80–tych rokoch vytvoril Juliu Horvath.
čítaj ďalej

Juliu Horvath

sa narodil v Rumunsku a pôvodne sa venoval plávaniu a gymnastike. Vo svojich 19-tich rokoch začal so štúdiom klasického tanca a jeho tanečná kariéra ho doviedla do Ameriky, kde sa stal sólistom v Houston Ballet. Po zranení Achillovej šľachy sa začal hlbšie venovať joge a meditácií, ktoré ho doviedli k hlbokému skúmaniu tela a pohybu a vďaka ktorým začal vytvárať svoju vlastnú pohybovú metódu. Má viac jako 70 rokov a stále aktívne pracuje.

GYROTONIC®

využíva nádherné drevené stroje, ktoré pôvodne vyrábal Juliu a každý bol originál. Svojou variabilitou sa prispôsobia každému – od mladých športovcov, tehotné až po seniorov, alebo ľuďom po úrazoch. Cvičenie je individuálne a hodinu vedie certifikovaný tréner. Benefity tohoto pohybového konceptu sú najmä vo využívaní trojdimenzionálneho pohybu, ktorý v našom tele vytvára rovnováhu a stabilitu.

GYROKINESIS®

je naopak skupinové cvičenie, ktoré sa cvičí na stoličkách v sede, v stoji, alebo na zemi. Zvyšuje pohyblivosť, stimuluje nervový systém, otvára energetické dráhy. Podporuje koordináciu dychu, pohybu a mentálneho sústredenia.

MYOTERAPIA

je kombináciou techník ako myofasciálne uvoľnenie, trigger point therapy, mäkké techniky, aromaterapia, vyberám podľa toho, čo vaše telo práve potrebuje.

SOFIOTERAPIA

Sofioterapia sa zaoberá zisťovaním príčin ochorení, vznikom ochorenia, pochopenia a odhalenia všetkých vplyvov na stav človeka.

Je to krásna metóda , ktorá nám pomáha posúvať sa v živote ďalej a vždy nájsť pozitívum aj v tej najťažšej situácií. Či už riešite seba, alebo svoje deti, ak hľadáte odpovede, Sofioterapia je tá správna cesta.

Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

Každý z nás občas potrebuje poradiť so stravou, výživou, alebo ako si pomôcť prírodnou cestou.

Pri poradenstve sa opierame najmä o princípy zdravej a vyváženej stravy, používame esenciálne oleje a kvalitné výživové doplnky.

Ženská fyzioterapia

Oblasť ženskej, alebo aj gynekologickej fyzioterapie je na Slovensku ešte v plienkach, no napriek tomu sa neustálym štúdiom zdokonaľujeme aj v tejto oblasti.

Tehotenské masáže, fyzioterapia po pôrode, ošetrenie jazvy po nástrihu, po cisárskom reze, cvičenie pri diastáze, to všetko patrí do tejto oblasti a je veľmi dôležité, aby sa aj táto starostlivosť stala súčasťou nášho života.

Áno, je to veľmi intímna oblasť a som vďačná za vašu dôveru, milé ženy.

Prenájom priestorov

V našich priestoroch ponúkame aj kurzy, workshopy a prenájom priestorov pre dvojice ,no aj malé skupiny do 12 osôb.

Priestor je variabilný, intímny a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. (napr: cvičenie pre malé skupiny, prednášky, workshopy, teambuildingy, wellness deň pre rodinu, či priateľov. Cena dohodou.

Úspešnosť Vašej liečby spočíva v našej spolupráci. Ak vás niečo trápi celé roky, je veľmi pravdepodobné, že za jedno sedenie vaša bolesť nezmizne. Ako dlho bude trvať zmena, je veľmi individuálne. Niekedy to chce poriadnu dávku trpezlivosti a tiež zmenu životného štýlu, aby sa naše staré pohybové (a tiež mentálne ) vzorce zmenili. Rada Vám s touto zmenou pomôžem!

+421 907 827 797 | info@myoclinic.sk
Copyright ©
2024
myoclinic.sk
GYROTONIC®, GYROTONIC® & Logo, GYROTONIC EXPANSION SYSTEM® and GYROKINESIS® are registered trademarks of Gyrotonic Sales Corp and are used with their permission.
arrow-down